info@vahr.cz

+420 728 304 184

Služby úklid České Budějovice

 

Poskytuje komplexní úklid domácností. Provádíme pravidelné a jednorázové úklidy veškerých bytových prostor a to vždy dle přání a potřeb zákazníka. Úklid domuúklid bytugenerální úklid bytu, sezónní vánoční úklid kvalitně k vaší spokojenosti.

Více informací

Úklid kanceláří nebo celkový úklid firmy má vliv na efektivitu práce Vašich zaměstnanců, to už bylo prokázáno, proto našim klientům nabízíme úklidové služby, které zajišťují naši profesionální a zkušení pracovníci. Provedeme úklid firmy, ve které bude radost pracovat.

Komerčním objektům poskytujeme komplexní úklidové služby s maximální pozorností a péči. Zajišťujeme pravidelný úklid kanceláříjednorázový úklid kanceláří generální úklid kanceláří. Po prvním zjištění Vašich potřeb Vám sdělíme cenové rozmezí a navrhneme seznam úklidových aktivit.

Více informací

 
 

Součástí služeb úklidové firmy je úklid halúklid skladůúklid garáží, úklid vozoven a různých průmyslových objektů. Tento druh úklidu je velmi specifický a náročný. Častokrát se jedná o velmi prašné prostředí s vysokou mírou znečištění. Na tento druh úklidu používáme profesionální techniku a účinné čistící prostředky. Jsme schopni přizpůsobit se dennímu i nočnímu provozu. Úklid hal a objektů je vždy zaručen kontrolním vedoucím pracovníkem, který se postará o profesionální organizaci práce.

Více informací

Úklid společných prostor bytových domů bývá často zdrojem konfliktních situací jejich nájemců a kvalita odvedené práce bývá často nestálá. Dopřejte všem, kteří sdílí tyto prostory, pocit příjemného pocitu čistotyklidu a spokojeného soužití se sousedy.

Úklidové služby domluvíme podle vašich konkrétních požadavků na osobní schůzce, tak svým rozsahem vyhovovaly potřebám daných prostor. K úklidu společných prostor používáme profesionální úklidové prostředky a vyškolený personál.

Více informací

 
 

Právě jste dokončili malování bytu či jeho rekonstrukci, dokončili jste stavbu rodinného domu a máte před jeho kolaudací. Na úklid po malováníúklid po stavbě či úklid po rekonstrukci již většinou nezbývá mnoho sil.

Více informací

Pomůžeme vaše podniky udržet v dokonalé čistotě a vysokých hygienických standardech. Čistota hotelového pokoje nebo restaurační provozovny je klíčová pro spokojenost vašich hostů. Čistota je také jedním z rozhodujících kritérií při výběru podniku.

Více informací
 
 

Díky našim zkušenostem, vyškolenému personálu a profesionální úklidové technice jsme skvělým partnerem pro úklid nemocnic a jiných zdravotnických zařízení, kde klademe zejména důraz na preciznost při zneškodňování nežádoucích bakterií a různých mikrobů.

Více informací